DK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DK

Demos = poporKrateo = conducereO alianta in care toti membrii au drepturi egale, toate deciziile globale se supun la vot.Scopuri: - colaborare economica mutuala si front comun impotriva agresorilor
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 DK Wolves

Go down 
5 posters
AuthorMessage
vulcanus
locotenent
locotenent



Posts : 6
Join date : 2007-08-25
Location : Slatina

DK Wolves Empty
PostSubject: DK Wolves   DK Wolves Icon_minitimeAugust 25th 2007, 15:59

Duminica seara si luni va avea loc o fuziune intre DK si ROW (inclusiv winguri) care va avea ca scop formarea unei aliante puternice, de elita cu jucatori hiper-activi cu populatia minima de 2000. De asemenea va fi infiintat un wing mediu cu jucatori intre 1000 si 2000 si un al 3-lea wing cu cei restanti.
NICI UN JUCATOR ACTIV NU VA FI LASAT PE DINAFARA!!! Doar cei cu bile galbene si rosii la cazier isi pot face probleme...
Din aceasta fuziune vom avea cu totii de castigat. Intentionam sa pastram o stransa legatura cu wingurile pt ajutor reciproc. Si la fel cum a fost si pana acum, cine ataca pe oricare din baietii mei va avea de-a face cu mine... si cu ei.! Smile

Numele noii aliante va fi supus la vot pe viitorul forum comun. Eu am propus "DK Wolves". Veti putea vota pro sau contra sau veti putea propune alt nume acolo.

Jucatorii ce vor fi propusi de mine pt "DK Wolves" sunt:

1. vulcanus
2. net
3. smurf
4. DECIMUS
5. pusha
6. aandrey
7. dabuleu


Stiu ca sunt oameni f capabili in .DK si sub 2000 pop, tocmai din aceasta cauza in alianta mare prima bulina galbena va fi urmata de trimiterea automata in wing si promovarea urmatorului de acolo. Lista membrilor nu va fi niciodata batuta in cuie.

Va multumesc,
Multa bafta!
Back to top Go down
ciush1
maresal
maresal



Posts : 23
Join date : 2007-08-25
Age : 46
Location : timisoara

DK Wolves Empty
PostSubject: Re: DK Wolves   DK Wolves Icon_minitimeAugust 26th 2007, 09:00

super buna ideea cu alianta de top!
Back to top Go down
babydoll
fruntas
fruntas



Posts : 1
Join date : 2007-08-25

DK Wolves Empty
PostSubject: Re: DK Wolves   DK Wolves Icon_minitimeAugust 26th 2007, 22:54

Am vazut acelasi lucru intamplandu-se cu doua aliante puternice pe un alt server si s-a ales praful... In mai putin de o luna wingurile s-au destramat, jucatorii de top s-au certat intre ei, au inceput sa se atace si cativa au fost banati pentru "friendly fire". Sper ca aici sa nu fie cazul... E important ca cei din aliantele mixte nou formate sa stie sa-si controleze orgoliile, iar in wingurile ramase (de unde au plecat piese puternice) sa ramana totusi jucatori activi care sa tina unite acele mici grupuri. Altfel voi asista la acelasi spectacol, chiar daca rolurile vor fi jucate de alti actori.
Back to top Go down
vulcanus
locotenent
locotenent



Posts : 6
Join date : 2007-08-25
Location : Slatina

DK Wolves Empty
PostSubject: Re: DK Wolves   DK Wolves Icon_minitimeAugust 27th 2007, 04:09

[quote="babydoll"]Am vazut acelasi lucru intamplandu-se cu doua aliante puternice pe un alt server si s-a ales praful... In mai putin de o luna wingurile s-au destramat, jucatorii de top s-au certat intre ei, au inceput sa se atace si cativa au fost banati pentru "friendly fire". Sper ca aici sa nu fie cazul... E important ca cei din aliantele mixte nou formate sa stie sa-si controleze orgoliile, iar in wingurile ramase (de unde au plecat piese puternice) sa ramana totusi jucatori activi care sa tina unite acele mici grupuri. Altfel voi asista la acelasi spectacol, chiar daca rolurile vor fi jucate de alti actori.[/quot[/color]e]


ca sa nu speriem "populatia" ar trebui sa zic ceva de genul lol!, dar nu o sa zic. babydoll
ai mare dreptate, cam asa ceva se intampla cu toate aliantele. si mie imi este frica ca se va destrama, ca se va alege praful, dar cat timp pastram legatura eu zic ca o sa fie ok.

eu am incredere in zalaty, si cu sprijinul necesar eu zic ca face treaba...si va garantez ca-l va avea. va veni timpul cand va trebui sa ne facem si noi simtita prezenta in jocul asta, sa stie lume ca existam.

in speranta ca nu v-am plictisit cu aberatiile mele mai am ceva de adaugat Very Happy
- am fost putin absent : - imi cer scuze
- motiv : study study
- o sa mai fiu un pic absent Smile tot din acest motiv. cred ca 2 saptamani, nu prea stiu cat dureaza sesiunea asta Smile
- dupa cum ati observat Cahtahljn este sitter la mine, daca nu sunt eu sa va raspund la mesaje o va face el si va asigur ca fiecare va primi raspuns si va fi ajutat in cel mai scurt timp.

P.S.: Granare cat mai multe si fara fund cheers[strike]
Back to top Go down
zalaty
Admin
Admin



Posts : 23
Join date : 2007-08-25

DK Wolves Empty
PostSubject: Re: DK Wolves   DK Wolves Icon_minitimeAugust 27th 2007, 14:42

mrs pt incredere si sper sa fiu sprijinit de toata lumea ca sa im pot face treaba calumea si sa ducem alianta acolo unde vrem cu toti
as vrea ca toti din aliant sa fie uniti si sa sprijine unu pe altu ca doar asa vom fi puternici
mai bine un wing de 30 oameni uniti decat 60 doar cu numele
sper sa gasesc acuma timpul necesar pt alianta pt ca si eu am aceiasi prb ca si vulcanus study dar oricum voi fii min 3 h pe zii aici
Back to top Go down
https://demoskrateo.rpg-board.net
net
Guest




DK Wolves Empty
PostSubject: Re: DK Wolves   DK Wolves Icon_minitimeAugust 27th 2007, 15:27

si eu zic ca zalaty va face treaba buna, oricum vom fi toti aici si ne vom ajuta reciporc sper.
Back to top Go down
vulcanus
locotenent
locotenent



Posts : 6
Join date : 2007-08-25
Location : Slatina

DK Wolves Empty
PostSubject: Re: DK Wolves   DK Wolves Icon_minitimeAugust 27th 2007, 15:37

ne vom ajuta pt ca cei care vor pleca vor fi sitteri la cei care raman.
Back to top Go down
vulcanus
locotenent
locotenent



Posts : 6
Join date : 2007-08-25
Location : Slatina

DK Wolves Empty
PostSubject: Re: DK Wolves   DK Wolves Icon_minitimeAugust 28th 2007, 14:44

zalaty ar trebui sa concepi un test grila cu 10 intrebari pt cei care vor sa intre in alianta Laughing momentan nu bagam pe nimeni, te anunt eu cand incep invitatiile.
Back to top Go down
Cristof007
sergent major
sergent major



Posts : 4
Join date : 2007-09-01

DK Wolves Empty
PostSubject: Re: DK Wolves   DK Wolves Icon_minitimeSeptember 1st 2007, 17:27

SAl all cheers
Back to top Go down
Sponsored content





DK Wolves Empty
PostSubject: Re: DK Wolves   DK Wolves Icon_minitime

Back to top Go down
 
DK Wolves
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DK :: de interes national :: reguli si altele-
Jump to: